Tel.: 602 108 827
Knihkupectví specializované na veterinární tématiku - MVDr. Leoš Grejcar

Jak nakupovat

Nákup v našem internetovém obchodě je velmi jednoduchý. Postup je následující:

1. Při hledání produktu si v menu, které se nachází v levé části hlavní strany, vyberete požadovanou kategorii knih.

2. U každé položky se nachází tlačítko se názvem koupit, na kterou kliknete.

3. Po jeho stisknutí se u vybrané položky rozbalí objednávka. Do této objednávky vepíšete všechny náležitosti nutné pro zaslání zboží. V případě daňového dokladu prosíme o uvedení fakturačních údajů do poznámky.

4. Po ukončení vyplnění objednávky je nutno potvrdit souhlas s obchodními podmínkami (Souhlasím s obchodními podmínkami) a kliknout na ikonku Závazně objednat knihu. Po odkliknutí a zaregistrování se ukáže zpráva, že vaše kniha byla objednána. Současně na Váš e-mail bude odeslána zpráva o registraci objednávky. Po vyplnění a odeslání údajů potřebných pro fakturaci a dopravu již můžete očekávat Vaši zásilku. Odesláním objednávky se ta stává závaznou!

Doplňující informace

Může se stát, že některé tituly již nejsme schopni dodat, můžou být vyprodané a nebo se čeká na jejich dotisk. V tomto případě, jste o této skutečnosti informováni. Jestliže objednáváte více titulů a některý nejsme z výše zmíněných důvodů dodat, systém automaticky rozdělí objednávku a zboží, které máme skladem ihned rozesíláme. V okamžíku naskladnění nedodaných titulů, Vám je dodatečně zasíláme, přičemž opět účtujeme dopravné.

Objednávku máte možnost stornovat do 24 hodin po objednání zasláním emailu na adresu med.vet@volny.cz.

V případě, že si přejete z nějakého důvodu objednávku stornovat i po uplynutí této doby, prosíme o informaci, abychom zboží zbytečně neposílali na Vaší adresu a zásilky se nevracely! Děkujeme!

V případě, že objednávku zrušíte po této lhůtě, máme právo po Vás požadovat uhrazení nákladů spojených s vyřízením objednávky. Náklady spojené se zrušením objednávky počítáme z hodnoty objednávky a jsou zpravidla ve výši 20% z ceny objednaného zboží. V případě, že objednávka byla již předána přepravci k zaslání na Vaši adresu, požadujeme uhrazení i nákladů na dopravu. Objednávku považujeme za zrušenou i v případě, že si objednané zboží odmítnete převzít od přepravce, případně nevyzvednete zásilku na poště. Děkujeme předem, že si u nás objednáváte zboží, které skutečně chcete.

Upozornění!
Některé z položek nabízených v našem internetovém obchodě jsou na objednávku s delší dodací lhůtou.