Internetové knihkupectví s veterinární tématikou

Detail zboží

BSAVA Pocketbook for Vets 2. edition

Stručný popis

Tato příručka „chytrých veterinářů“ je doporučena především začínajícím veterinárním specialistům malých zvířat, ale bude zajisté i inspirativním zdrojem pro starší a věkem zocelené praktiky. Svým peněženkovým formátem 9,5x15 cm nebude zabírat místo na pracovních stolech a v kapsách ordinačních halen. Moudrý editor Sheldon Middleton z Bedfordu zvolil zajímavý koncept uživatelsky přívětivé příručky. Podle abecedy uspořádal nejčastější informace z praxe malých zvířat. Proto v příručce uživatel najde diagnostické algoritmy, metody odběru vzorků, diagnostického zobrazování a vlastnosti nejužívanějších medikamentů. Kniha je bohatě barevně ilustrována fotografiemi a přehlednými nákresy. Přínosný je rejstřík nejfrekventovanějších názvů s odkazem na název užívaný v příručce. Příručku uzavírá přehled doporučených dávek léčiv v akutní medicíně. Každý název je ukončen prostorem pro poznámky, které umožní obohatit tuto příručku o osobní záznamy.

Autor: Sheldon Middleton (editor), British Small Animal Veterinary Association (issuing body)

Cena s DPH:  asi 797 Kč
Zboží není skladem
Přesná cena bude sdělena na základě Vaší nezávazné objednávky.
Základní informace
NakladatelBritish Small Animal Veterinary Association
ISBN9781910443613
VydáníII. vydání 2019
Vazbabrožovaná
Počet stran291
Popis

This popular pocketbook has been fully updated with additional quick reference emergency information. It provides the new (and possibly the not so new) veterinary graduate with a handy guide to the important drugs, tests and procedures most commonly encountered in small animal practice. It pulls together information from the BSAVA Small Animal Formulary, BSAVA manuals and other sources, and is intended to be a 'quick glance' reference that can be carried in a scrub top pocket for ease of use when consulting or during ward rounds. Notes pages are provided throughout.
ABOUT THE AUTHOR
Sheldon Middleton, MA, VetMB. MRCVS, graduated from the University of Cambridge in 2007. He stayed in the area as a new graduate, taking a job in a mixed practice in Bedford. He became Senior Vet there in 2011 and a Partner in 2013. He gained a GPCert(Ophthal) whilst in practice.
Sheldon’s BSAVA career started immediately after graduation when he joined the East Anglia Regional Committee. He then took on the roles of Treasurer, Secretary and Chair of the region in succession and afterwards became a Regional Representative. This led him to be a committee member of the Membership Development Committee and he subsequently became Chair. Sheldon became Honorary Treasurer of the Association in 2016.

Obsah
ForewordIX
PrefaceX
A few notes an using this bookXV
References285
Index of trade names287
Emergency doses292