Internetové knihkupectví s veterinární tématikou

Historie

Vážení přátelé - budoucí zákazníci.

 Dovoluji si Vás oslovit jménem nakladatelství MEDICUS VETERINARIUS. Jsme jedno velice malé a zajímavé nakladatelství. Založila ho skupinka studentů v roce 1992. Za tuto krátkou dobu si našlo své místo mezi odbornou veterinární veřejností. Máme několik odlišných rysů od ostatních nakladatelství.

 1/ Pracovali jsme hlavně pro studenty, proto MEDICUS.

 2/ Ediční plán jsme zaměřili na veterinární medicínu, proto VETERINARIUS.

 Za dobu existence jsme vydali 42 titulů, několik titulů a projektů je v přípravných fázích. Díky soustavné práci v oboru distribuce knih jsme schopni poskytnou tyto služby :

1/ Na základě vašeho zájmu a specializace jsme schopni sestavit seznam knih podle oboru a specializace.

2/ Na základě výběru z databáze knih a katalogu dovozové literatury si můžete Vámi vybraný titul objednat. My Vám obratem sdělíme přibližnou cenu, kterou po schválení bereme jako závaznou objednávku na Vámi vybraný titul. Dodací lhůty jsou závislé na kumulaci objednávek. Snažíme se tvořit velké objednávky, aby jsme snížili náklady na dopravné ze zahraničí na minimum. Knihy budeme objednávat v minimálních měsíčních intervalech od kterých se budou odvíjet naše dodací lhůty. Po doručení a vyřízení veškerých celních a úředních jednání Vám knihu obratem zašleme na dobírku případně na fakturu za české koruny. Pokud bude titul rozebrán neprodleně Vás vyrozumíme.

Pevně věřím, že Vás naše služby zaujaly a budeme velice poctěni Vaší objednávkou.

 

S pozdravem za nakladatelství

MEDICUS VETERINARIUS

MVDr. Leoš Grejcar - veterinární Václav Matěj Kramerius